موزیک فید بهترین منبع دانلود رایگان آهنگهای جدید ایرانی و خارجی

دانلود آهنگ Knowing Me, Knowing You از گروه ABBA

[ ۳۰ آذر ۱۳۹۷ - تعداد دانلود : 2660 ]

دانلود آهنگ Knowing Me, Knowing You از گروه ABBA

دانلود آهنگ Abba - Knowing Me, Knowing You

دانلود آهنگ Knowing Me, Knowing You با کیفیت متوسط - 128

راهنمای دانلود آهنگ
ویندوز : روی لینک دانلود کلیک راست کرده و سپس گزینه "save link as" را انتخاب کنید.
اندروید : روی لینک دانلود چند لحظه لمس کنید و سپس از منوی باز شده کزینه "save link" را انتخاب کنید.

گروه سوئدی ABBA در سال ۱۹۷۲ در شهر استکهلم در کشور سوئد شکل گرفت و توانست تا سال ۱۹۸۳ یعنی یازده سال بطور حرفه ای در میان بزرگان موسیقی قد علم کند. گروه ABBA متشکل از چهار عضو است که دو زوج بوده و بصورت مخفف نام های Agnetha , Benny , Björn , Anni-Frid با Abba شناخته میشد. فعالیت گروه Abba چندان طولانی نبود، با این وجود آنها توانستند نام خود را جزو پرفروش ترین های تاریخ به ثبت برسانند و همچنین محبوب ترین گروه موسیقی پاپ در طول دهه ۷۰ میلادی اروپا بشمار می رفتند.زوج بیورن اولویس و بنی اندرسون مسولیت اهنگ سازی قطعه های موسیقی گروه را بعهده داشتند و همچنین  اجنتا فالتسکوگ و آنی-فرید لینگستاد خواننده گروه موسیقی پاپ ABBA بودند. در این مطلب از وبسایت موزیک فید با :

معرفی و دانلود آهنگ Knowing Me, Knowing You از گروه موسیقی پاپ سوئدی Abba

تک آهنگ Knowing Me, Knowing You از کارهای درخشان گروه ABBA که توانست به وفقیت بالایی در فروش جهانی و همچنین طرفداران پروپا قرصی در سطح جهان بدست آورد.این آهنگ توانست هیت زیباترین آهنگ و صدر نشین جایگاه شماره یک در کشورهای آلمان غربی ،اتریش،بلژیک،سوییس،انگلستان،ایرلند،مکزیک و همچنین آفریقای جنوبی را بدست بیاورد و جزو محبوب ترین و پرفروش ترین های اروپا لقب بگیرد.

در سال ۱۹۷۷ در کشور انگلستان تک آهنگ Knowing Me, Knowing You توانست محبوب ترین و معروف ترین آهنگ سال شناخته شود.در ماه سپتامبر سال ۱۹۷۹ این آهنگ توانست به تنهایی ۳۰۰ هزار نسخه را در آلمان بفروش برساند .تک آهنگ Knowing Me, Knowing You توسط تعداد زیادی از خواننده های مطح دنیا بصورت COVER نیز اجرا و خوانده شد . آلبوم ABBA توانست در مجموع فروش جهانی بیش از ۳۷۰ میلیون نسخه بفروش برساند و جزو بهترین گروههای تاریخ اروپا لقب بگیرد.

از هم پاشیدن گروه

سرآغاز به تعطیلی کشاندن گروه توسط زوج اجنتا و بیورن رقم خورد و اختلافات میان این دو سبب از هم پاشیدن کل گروه ABBA شد. اگرچه به رغم تلاش های فراوان زوج دیگر گروه، آنها نتوانستند نیازهای طرفداران را برآوره کنند و به ناچار از ادامه فعالیت موسیقی بطور گروهی خودداری نمودند.

موزیک ویدئو Knowing Me, Knowing You از گروه Abba در کانال VEVO یوتیوب

Download Music / Direct link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجوی آهنگ

مطالب مشابه

پرتکرارترین خواننده ها