موزیک فید بهترین منبع دانلود رایگان آهنگهای جدید ایرانی و خارجی

برترین آهنگهای مدرن تاکینگ ، بند موسیقی پاپ آلمانی

۱۰ تیر ۱۳۹۷ - تعداد دانلود : 17008

برترین آهنگهای مدرن تاکینگ ، بند موسیقی پاپ آلمانی

دانلود آهنگ مدرن تاکینگ - Cheri Cheri Lady

راهنمای دانلود آهنگ
ویندوز : روی لینک دانلود کلیک راست کرده و سپس گزینه "save link as" را انتخاب کنید.
اندروید : روی لینک دانلود چند لحظه لمس کنید و سپس از منوی باز شده کزینه "save link" را انتخاب کنید.

مدرن تاکینگ گروه دنس-پاپ آلمانی است که متشکل از دو عضو ثابت به نامهای توماس اندرس و دیتر بوهلن بود. این گروه علیرغم موفقیتهای بسیاری که داشت در سال ۲۰۰۳ برای همیشه از هم پاشید و هم اکنون هر یک از خوانندگانش بطور جداگانه فعالیت میکنند.

مدرن تاکینگ برای نخستین بار در پایان سال ۱۹۸۳ شکل گرفت. دو سال بعد یعنی درست در سال ۱۹۸۵ آنها بطور غیر قابل وصفی با ترانه و آهنگ “You’re My Heart, You’re My Soul”تو قلب منی و تو روح منی بشدت معروف شدند.

توماس اندرس و دیتر بوهلن گروه مدرن تاکینگ

دیتر بوهلن و توماس اندرس

این محبوبیت بطوری ادامه یافت که حتی انها توانستند در شش هفته متوالی و در ۳۵ کشور مختلف و از جمله کشور زادگاه خودشان جزو لیست ۱۰ اهنگ برتر و صدر نشین لیست top 10 ده آهنگ برتر باشند.

سرانجام این نسخه تک آهنگ توانست در سراسر جهان ۸ میلیون نسخه کپی را بفروش جهانی برساند. پس از این موفقیت بزرگ تک اهنگ دیگری نیز توانست راه موفقیت پیشین را ادامه دهد. تو می توانی برنده شوی اگر بخواهی “You Can Win If You Want” ، این آهنگ در اواسط سال ۱۹۸۵ از البوم آغازین منتشر شد. برای فروش بیش از ۵۰۰ هزار نسخه در کشور آلمان ، این البوم توانست جایزه پلاتینوم را کسب کند.

خیلی زود و پس از موفقیت دوم آنها ، گروه مدرن تاکینگ تک آهنگ “Cheri, Cheri Lady” را منتشر کرد که توانست نردبان ترقی را به سرعت طی کند. چری چری لیدی در غرب آلمان ، سوییس ، لهستان ، نروژ ، سوئد و هلند جزو لیست ده آهنگ برتر قرار گرفت. این آهنگ به تنهایی از آلبوم دوم آنها بیا از عشق حرف بزنیم (Let’s Talk About Love) فروش بیشتری داشت و جایزه پلاتینیوم را در غرب آلمان دریافت کرد و فروش پانصد هزار نسخه ای را نیز بهمراه خود داشت.

این موفقیت های پی در پی همچنان با دو تک آهنگ دیگر نیز همراه بودند یکی به نام برادر لویی “Brother Louie” و  “Atlantis Is Calling (S.O.S. for Love)” این دو آهنگ هردو آماده برای آلبوم سوم و شکار کردن قلب طرفداران تشنه.

در طول این دوره گروه مدرن تاکینگ توانست موفقیت های چشم گیری را در اروپا آسیا آمریکای جنوبی و حتی خاور میانه بدست آورد علی الخصوص کشور خودمان ایران!
با اینکه پس از انقلاب اسلامی کلیه آهنگهای غربی در کشور ممنوع بود ، اما آهنگهای مدرن تاکینگ به حدی محبوب شدند که همه جا دست به دست میشدند.

در انگلیس آنها توانستند با آهنگ Brother Louie فقط یکبار به لیست ۵ تای اول اضافه شوند.
همچنین آنها در کشور های آمریکای شمالی کاملا ناشناخته بودند و هیچ وقت نتوانستند به جدول های صدر نشین در آمریکا راه یابند.

گروه مدرن تاکینگ هر ساله دو آلبوم از خود منتشر می کرد و بین سال های ۱۹۸۵ تا ۱۹۸۷ آنها توانستند تک آهنگ های خود را در تلویزیون در سرتاسر اروپا نشر دهندو سرانجام ۶۵ میلیون نسخه در سه سال بفروش برسانند.

توماس اندرس و دیتر بوهلن پس از دعوا و دشمنی که با هم پیدا کردند به کار مدرن تاکینگ پایان دادند ، اما ۱۱ سال بعد توماس اعلام کرد با دیتر آشتی کرده و البته هنوز برنامه ای برای تشکیل مجدد گروه ندارند.

 

در ادامه ما برترین آهنگهای مدرن تاکینگ را در اختیار شما قرار میدهیم :

دانلود آهنگ ها

دانلود آهنگ You Are Not Alone گروه مدرن تاکینگ

دانلود آهنگ Brother Louie گروه مدرن تاکینگ

دانلود آهنگ Youre My Heart Youre My Soul (یاماها) گروه مدرن تاکینگ

دانلود آهنگ Cheri Cheri Lady گروه مدرن تاکینگ

یک پاسخ به “برترین آهنگهای مدرن تاکینگ ، بند موسیقی پاپ آلمانی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجوی آهنگ

مطالب مشابه

پرتکرارترین خواننده ها