موزیک فید ؛ مرجع دانلود آهنگ جدید خارجی و ایرانی

𝅘𝅥𝅯معرفی و دانلود آهنگ Mother Russia از بند راک Renaissance

۳ فروردیندیدگاه ها : بدون دیدگاه

معرفی و دانلود آهنگ Mother Russia از بند راک Renaissance

دانلود آهنگ بند راک رنسانس - Mother Russia

دانلود آهنگ Mother Russia با کیفیت متوسط - 128دانلود آهنگ Mother Russia با کیفیت عالی - 320

راهنمای دانلود آهنگ
ویندوز : روی لینک دانلود کلیک راست کرده و سپس گزینه "save link as" را انتخاب کنید.
اندروید : روی لینک دانلود چند لحظه لمس کنید و سپس از منوی باز شده کزینه "save link" را انتخاب کنید.

این آهنگ ادای احترامیست به نویسنده روس، الکساندر سلجینیتسین، که توسط رژیم کمونیستی شوروی مجبور به ترک خاک این کشور در سال ۱۹۷۴ شد. آهنگ Mother Russia توسط بند موسیقی Renaissance در سال ۱۹۷۴ اجرا شده است. این بند بریتانیایی در سال ۱۹۶۹ تشکیل شد و سبک کاری آنها پراگرسیو راک است. این آهنگ یکی از ترکهای آلبوم Turn of the Cards میباشد.

معرفی آهنگ زیبای Mother Russia از بند موسیقی رنسانس به همراه بیوگرافی گروه

آهنگ Mother Russia فضای سنگین جنگ سرد را به تصویر میکشد، قدرتنمایی شوروی در مقابل بلوک غرب که شامل امریکا و کشورهای عضو ناتو میشود. شاید این آهنگ با حال و هوای امروز جهان نیز چندان بی ارتباط نباشد! از کشمکشهای سیاسی در کریمه و اکراین و سوریه گرفته تا دخالت های روسیه و هکرهایش در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۱۶ که شاید جرقه های اولیه برای درگیریهای بزرگتر آینده باشند!

گفتنی است الکساندر سلجینیتسین نویسنده و فعال سیاسی روس بود که مدتها بر ضد جوزف استالین و قعالیتهایش سخنرانی میکرد و مقاله مینوشت و در نهایت به اردوگاه کار اجباری تبعید شد و ۸ سال را در این اردوگاه گذراند.

درباره گروه Renaissance

رنسانس یک بند موسیقی قدیمی بریتانیایی است. آنها در سال ۱۹۶۹ در شهر لندن کارشان را آغاز کردند و بیش از ۵۰ سال است که مشغول فعالیت هستند. طی این سالها بارها دچار مشکل و اختلاف نظر شدند بطوری که دو دوره فعالیت گروه بطور کامل تعطیل شده و دوباره گروه شکل گرفت. سال ۱۹۸۷ نخستین وقفه در کار گروه پیش آمد که ۱۱ سال به طول انجامید. سال ۹۸ فعالیت گروه از سر گرفته شد و تنها ۴ سال ادامه یافت! پس از جدایی سال ۲۰۰۲ ، اعضای گروه در سال ۲۰۰۹ برای آخرین بار گرد هم آمدند و هنوز فعالیتشان ادامه دارد.

اعضای بند موزیک رنسانس : Annie Haslam (خواننده و ترانه سرا) ، David J. Keyes ، Rave Tesar ، Frank Pagano ، Jason Hart و Ryche Chlanda.

دیگر آهنگهای معروف و مشهور گروه رنسانس عبارتند از : Northern Lights , Carpet of the Sun و Ashes Are Burning.

وبسایت اصلی بند رنسانس

تماشای موزیک ویدئوی Mother Russia در یوتیوب

Download Music / Direct link

دیدگاه ها

جستجوی آهنگ

مطالب مشابه

پرتکرارترین خواننده ها